Posts in Category: Cyklotrasy

Cyklotrasa CKH16 - "Za skleněnou krásou do Tasic"

Nesmírně příjemná a krásná, ale náročnější cyklotrasa - během jízdy se ráz krajiny totiž několikrát promění. Zavede vás do skláren Tasice (kde se natáčel seriál Synové a dcery Jakuba skláře), a nejenom tam.

... více
 

Cyklotrasa CKH15 - "Do Zbraslavic"

Cyklotrasa vás povede převážně po silnicích kolem spousty rybníčků do Zbraslavic se spoustou památek. Na této cyklotrase poznáte různorodost naší krásné krajiny - pár kilometrů od Kutné Hory má krajina najednou úplně jiný ráz.

... více
 

Cyklotrasa CKH14 - "Do Uhlířských Janovic"

Silniční cyklotrasa vás povede kopcovitou krajinou s krásnými výhledy až do Uhlířských Janovic za památkami (a taky občerstvením).  A v Sudějově můžete zkusit léčivou vodu na neduhy!

... více
 

Cyklotrasa CKH13 - "Do Kouřimi za Bylo nás pět"

Silniční cyklotrasa vás zavede přes příjemnou krajinu se spoustou kostelíčků do krásné Kouřimi, kde se natáčelo Bylo nás pět a kde najdete spousty krásných památek v centru a také na Naučné stezce Stará Kouřim u hradiště.

... více
 

Kutnohorsko a cykloturistika

Kutná Hora a kutnohorsko (s přesahem do sousedících regionů - kolínsko, čáslavsko, pardubicko) a podpora cykloturistiky - jak to vidím já, ač místní, z pohledu návštěvníka.

... více
 

Cyklotrasa CKH12 - "Za Slavníkovci"

Cyklotrasa s kouzlem Labe a vůní borových lesů. Z Kolína do Libice jedete po nenáročné oblíbené cyklotrase podél Labe (z Libice si to můžete ještě protáhnout do Poděbrad) - v Libici se po pokochání památkami občerstvěte, dlouho pak nic nebude! Za Žehuní už vás pak čeká terén a převážně borové lesy až do Týnce nad Labem.

... více